Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden

„Diófát ültetek” – Véget ért a XXIX. Anyanyelvi Tábor

Az idén XXIX. alkalommal megtartott Országos Ifjúsági Anyanyelvi tábornak ismét Széphalom adott otthon. A környék látnivalóinak felfedezése mellett a szervezők változatos programokkal készültek, koncertek, előadások, kézműves és múzeumpedagógiai foglalkozások várták a fiatalokat.

A résztvevők az élményeikről, a programokról, a hangulatról naplót vezettek, a feljegyzéseket az alábbi linken olvashatják: