Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden

Klasszikus irodalom. Frissítés most! Dankó Alíz ajánlója

Klasszikus irodalom. Frissítés most!

Dankó Alíz

Jó szívvel ajánlom olvasásra a 20. századi magyar irodalom egyik kimagasló géniuszának, Karinthy Frigyesnek a műveit. Az ő eredeti gondolkodásmódjára és utánozhatatlan humorára a mai időkben nagyon nagy szükségünk van. Számomra legkedvesebb novellája, amely filozófiai alapokon nyugszik, a Találkozás egy fiatalemberrel. Ezt a novellát olvasva jó eséllyel bátorodhatunk fel, és találhatjuk meg önmagunkban a rég elveszett kamaszt, és élhetjük majd úgy az életünket, hogy ennek a kamasznak is megelégedésére szolgáljon.

Nyitvatartási idő: hétfő kivételével mindennap | Nyári nyitvatartás:  április 1-től, 9-től 17-ig | Téli nyitvatartás: október 29-től, 8-tól 16-ig.