Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden Magunkról röviden

Munkatársat keresünk

Munkatarsat keresunk 20200918

Végzettségi követelmény:

alapfokú és/vagy szakirányú OKJ-s és/vagy szakirányú középfokú és/vagy érettségi és/vagy szakirányú technikusi

A munkakörhöz tartozó lényeges feladatok:

• Az épületüzemeltetéssel, fenntartással, a műszaki ügyekkel, tűz-, és biztonságvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Az épületek és berendezéseinek üzemképes állapotának ellenőrzése és fenntartása, azok folyamatos karbantartása, tisztántartása
  • Az intézmény karbantartásához, üzemeltetéséhez, berendezéséhez, működéséhez szükséges anyagok beszerzésének ügyintézése, adminisztrálása: árajánlatkérések beszerzése, kapcsolattartás.
  • A Magyar Nyelv Múzeuma kezelésében lévő épületek és berendezések folyamatos karbantartása, javítások elvégzése, gépek, berendezések és felszerelési tárgyak rendeltetésszerű üzemeltetése.
  • Szállítási feladatok szervezése, és ellátása.
  • Az intézmény üzemeltetésében részt vevő szállító partnerekkel történő kapcsolattartás, helyszíni munkavégzés felügyelete, munkalapok igazolása.

Nyitvatartási idő: hétfő kivételével mindennap | Nyári nyitvatartás:  április 1-től, 9-től 17-ig | Téli nyitvatartás: október 29-től, 8-tól 16-ig.